Aktualności

Uczniowie klas II- III, zapraszam Was do udziału w konkursie czytelniczym, który zostanie zorganizowany w ostatnim tygodniu stycznia 2021 roku.

Szkolny Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA”

21 października odbył się szkolny etap Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

20 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji ogłaszamy szkolny konkurs na najciekawszą pracę o prawach dziecka.

W pażdzierniku odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III.

To kolejna lekcja z projektu EDU-ARCTIC.PL

We wrześniu i październiku wolontariusze naszej szkoly zorganizowali kilka akcji.

W naszej szkole odbył się konkurs „Pocztówka dla Niepodległej”.

11 listopada 1918 r. to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. 

Uczniowie naszej szkoły realizują różne międzynarodowe projekty eTwinning, które po zamknięciu oceniane są przez  Krajowe i Europejskie Biura.

Wszyscy dobrze wiemy, że dobre zdrowie fizyczne i psychiczne w znacznej mierze zależy od ilości i jakości spożywanych posiłków. 

Pod takim hasłem odbył się ogólnopolski konkurs plastyczny.

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, dlatego w tym okresie w naszej szkole odbył się konkurs promujący bibliotekę i czytelnictwo.

Pod takim hasłem odbył się gminny konkurs plastyczny. 

W piątek 23 października przyjęliśmy do braci uczniowskiej uczniów klasy I. Uroczystego pasowania dokonała Dyrektor Szkoły pani mgr Krystyna Zygadło.

"W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym ..."

20 października uczniowie klas 4 i 5 wybrali się, wraz ze swoimi wychowawcami, na wycieczkę w malownicze Gorce. 

Europejski Tydzień Kodowania obchodzony był w dniach 10 - 25 paździrnika.

Fundacja Sądecka zorganizowała konkurs „Sądeczanie dla Niepodległej”, do którego uczniowie przygotowywali pracę na temat związany z wojną polsko - bolszewicką i drogą do odzyskania przez Polskę niepodległości.

14 X obchodzimy Święto Edukacji Narodowej...  

Uczniowie klasy III uczestniczyli w lekcjach online dotyczących Arktyki. Prowadzili je pracownicy Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk oraz członkowie wypraw polarnych.

Z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole została przeprowadzona Wielka Zbiórka Książek.

Po raz kolejny uczniowie klasy III wzięli udział w akcji "Wyślij kartkę do Powstańca".

Zgodnie z tradycją, mimo panującej pandemii, przystąpiliśmy do akcji  Narodowe Czytanie, która w naszej szkole odbywa się już po raz siódmy.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku oraz firma Ekspol zorganizowali konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą "EKO - akcja segregacja!".

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu pod koniec września przeprowadzili akcję charytatywną w ramach akcji SZKOŁO POMÓŻ I TY, którą organizuje Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych.      

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 1 IX 2020 r.