Deklaracja dostępności

Certyfikat Doskonałości Tygodnia Kodowania dla naszej szkoły

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Doskonałości Tygodnia Kodowania.

W październiku obchodziliśmy Europejski Tydzień Kodowania Code Week 2021, w który zaangażowali się uczniowie niektórych klas. Przy okazji wzięliśmy udział w wyzwaniu „Code Week 4 All”, które polega na połączeniu swojej aktywności z aktywnościami dziesięciu innych organizatorów lub z aktywnościami co najmniej trzech państw.

Nasze przedsięwzięcie pod nazwą "Myślimy o przyszłości" połączyliśmy z aktywnościami szkół z Rumunii, Hiszpanii, Grecji, Turcji, Gruzji i Włoch. Komisja Europejska doceniła ten fakt i dzisiaj otrzymaliśmy Certyfikat Dosjonałości Tygodnia Kodowania oraz list, którego treść brzmi:

"Drodzy Uczestnicy Wyzwania Code Week 4 All,

cieszymy się, że możemy dziś podzielić się z Wami, że pomyślnie ukończyliście wyzwanie "Code Week 4 All". Chcielibyśmy złożyć nasze najserdeczniejsze gratulacje i podziękować za odegranie ważnej roli w uczynieniu zeszłorocznego Code Week najbardziej udaną edycją do tej pory. Wierzymy, że sojusz, który utworzyliście z innymi organizatorami zajęć, ma kluczowe znaczenie dla udostępnienia kodowania większej liczbie uczniów na świecie – a Wy pomogliście zbliżyć się do tego celu! Bardzo dziękujemy za pomoc w rozwijaniu umiejętności cyfrowych! Mamy nadzieję, że ponownie będziemy współpracować w edycji EU Code Week 2022, która odbędzie się w dniach 8-23 października".

Wszystkiego najlepszego,

Zespół Europejskiego Tygodnia Kodowania