Deklaracja dostępności

Cudze chwalicie, swego nie znacie

28 września w naszej szkole stał pod znakiem wycieczek. Wszystkie klasy wybrały się na krótsze lub dłuższe eskapady po najbliższej okolicy.

Uczniowie klas VI- VII- VIII wraz z opiekunami przez Majdan, Bucnik, Stus, Piaski dotarli aż do Przysłopu. Chociaż w czasie wycieczki pogoda nie rozpieszczała, bo dość gęsta mgła utrudniała oglądanie wspaniałych widoków, humory dopisywały wszystkim. Podczas postojów był czas na rozmowy, śmiech, zabawy w trawie, turlanie się. Wspólnie spędzone chwile pozwoliły na integrację zespołów klasowych, ale także na poznanie naszej małej ojczyzny.

                                                                                                                                A.O., E.M., K.M.

Uczniowie klas IV i V wraz z opiekunami wybrali się na pieszą wycieczkę na Koziarz.

Trasa wiodła przez las. Słoneczko wyszło nam na chwilę, dzięki temu mogliśmy  podziwiać  śliczne widoki i robić zdjęcia. Po dotarciu do celu był czas na odpoczynek. Oczywiście każdy wyszedł na wieżę widokową.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy  się też przy kapliczce na Wspólnej. I wtedy dopadła nas mgła. Szliśmy drogą na dół, wydawało się nam, że idziemy w dobrą stronę. Wędrówka  co prawda się dłużyła, ale w końcu zobaczyliśmy domy i drogę asfaltową…., ale w Brzynie. Okazało się, że w tej mgle pomyliliśmy drogi. Na szczęście Rodzice naszych uczniów wykazali się gotowością do pomocy i już po niedługiej chwili przyjechali po nas swoimi samochodami.

Będziemy dobrze wspominać ten dzień, bo spędziliśmy go wspólnie na rozmowach, zabawie, integracji klasowej, a także mogliśmy podziwiać naszą małą ojczyznę.

                                                                                                                                DB., W.P.

Galeria zdjęć z wycieczek znajduje się tutaj.