Deklaracja dostępności

Dzień Dziecka w naszej szkole

Z tej okazji uczniowie wszystkich klas udali się w inny zakątek Obidzy, aby odpocząć od trudów zdalnej nauki, pobyć ze sobą, porozmawiać, pobawić się, słowem zintegrować.

I tak: dzieci z oddziału przedszkolnego spędzały ten czas na Podsiadówce, uczniowie klasy I byli Za rzeką, uczniowie klasy II na Bacówce, uczniowie klasy III na Kamieńcach, uczniowie klasy IV u p. Łatków, uczniowie klasy V na Majdanie, uczniowie klasy VI  na Dorchówce, uczniowie klasy VII na Majdanie, uczniowie klasy VIII na placu festynowym. 

Oto jak wspominają ten dzień uczniowie klasy czwartej:

"1 czerwca, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, razem z całą klasą,skorzystaliśmy z zaproszenia Rodziców naszej koleżanki Natalii Łatki. Oprócz wspólnej zabawy i gier, czekał na nas pyszny poczęstunek, przygotowany przez naszych Rodziców. Nie zabrakło również grillowanych kiełbasek.
Dziadek Natalii przygotował dla nas niespodziankę - chłopcy musieli skręcić ławkę, a potem usiąść i sprawdzić skuteczność swojej pracy.
Mieliśmy również okazję zobaczyć wyposażenie ula i podstawowe sprzęty, służące do pracy z pszczołami.
Czas minął nam bardzo miło i zdecydowanie za szybko. Mama Natalii ponowiła zaproszenie, to mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się z niego skorzystać w przyszłości."

W organizację Dnia Dziecka włączyli się rodzice wszystkich klas, za co serdecznie dziękujemy.