Deklaracja dostępności

Pozaszkolne

Rok szkolny 2020/2021

Zajęte miejsce/udział Imię i nazwisko ucznia/klasa Nazwa konkursu
III m. Gabriela Grońska kl. III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

wyróżnienia Eliza Wierzbicka, Karolina Łabuda, Hanna Kurzawa, Artur Kiklica  kl. III
udział

Julia Kozieńska kl. I, Tomasz Łatka kl. I, Julia Basiaga kl. II, Szymon Biel  kl. II,  Patrycja Szczepaniak  kl. III

udział

Tomasz Bieryt kl. I, Julia Basiaga kl. II,  Karolina Łabuda kl. III, Dominika Owsianka kl. VI, Wiktoria Tomasiak kl. VI, Damian Basiaga kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka
udział 

Julia Basiaga kl. II, Damian Basiaga kl. VI, Ewelina Szczepaniak kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  „Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty”
udział 

Weronika Słowik kl. VI, Damian Basiaga kl. VI, Tokarczyk Arkadiusz kl. VI

Konkurs Plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe".
wyróżnienie

Dominik Słowik kl. III

XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej "MÓJ LAS"

etap ogólnopolski

Domink Słowik, Patrycja Szczepaniak, Hanna Kurzawa, Anna Walkowska, Izabela Tomasiak, Karolina Łabuda, Krystian Lizoń, Szymon Majerski, Artur Kiklica 

XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej "MÓJ LAS"

etap regionalny

III m.

Damian Basiaga kl. VI

Konkurs "Sądeczanie dla Niepodległej"

III m. 

Marta Tomasiak kl. I

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny pn."Moje najpiękniejsze wspomnienie" pod patronatem Starosty Powiatowego

wyróżnienie

Karol Lizoń kl. I, Weronika Wyrostek kl. VII

 udział

Patrycja Szczepaniak  kl. III

XXVI Starosądecki Konkurs Młodych Wokalistów

I m.

Ilona Tomasiak kl. IV

Gminny Konkurs Literacki "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

kat. kl. IV - VI

II m.

Weronika Słowik kl. VI

III m. 

Anna Tokarczyk kl. VII

Gminny Konkurs Literacki "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

kat. kl. VII - VIII

wyróżnienie  Jakub Kiklica kl. I

Gminny Konkurs Plastyczny "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

udział

Arleta Tomasiak kl. III, Krzysztof Lizoń kl. II

III m.

Damian Basiaga

Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko „Gmina Łącko – poznajmy ją bliżej”

udział

Weronika Słowik

udział

Artur Kiklica kl. III, Patrycja Lizoń kl. III, Arleta Tomasiak kl. III, Eryk Niemiec  "0"

Gminny Konkurs Plastyczny "Śladami JP II po Małopolsce"

udział 

Tomasz Bieryt, Wiktoria Gomółka, Jakub Kiklica, Patrycja Kiklica, Julia Kozieńska, Anna Lizoń, Wiktoria Lizoń, Mikołaj Majerski, Wiktoria Owsianka, Marta Tomasiak  kl. I

Bartosz Kiklica, Krzysztof Lizoń, Wiktor Słowik, Adam Tokarczyk  kl. II

Artur Kiklica, Hanna Kurzawa, Patrycja Lizoń,  Patrycja Szczepaniak Anna Walkowska  kl. III

Ewelina Szczepaniak, Damian Basiaga  kl. VI

Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny "Eko-akcja segregacja"

Rok szkolny 2019/2020

Zajęte miejsce/udział

Imię i nazwisko ucznia/klasa

Nazwa konkursu

wyróżnienie

Michał Kudrawczuk kl. III

Aleksandra Gomółka kl. V

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”

wyróżnienie

Amelia Bieryt

XIV Międzynarodowy Przegląd Plastyczny „Ogród Piękna, Dobra i Radości – Raj"

finaliści

Lucjan Basiaga kl. VIII

Damian Basiaga kl. V

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Mój Region - Moja Duma Moje Miasto – Moja Duma”

wyróżnienie

Ewelina Szczepaniak kl. V

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Żyj zdrowo”

I m.

Hanna Kurzawa i Izabela Tomasiak kl. II

Dziecięcy Powiatowy Festiwal Kolędowy w Szczawie

kategoria duetów

wyróżnienie Patrycja Szczepaniak i Anna Walkowska kl. II
III m.  Eliza Wierzbicka kl. II

 XXXIII Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej  „MÓJ LAS"

etap regionalny

wyróżnienie

Patrycja Lizoń kl. II

wyróżnienie

Bartosz Owsianka kl. II

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

etap rejonowy

III m.

Kiklica Bartosz kl. I 

Międzyszkolny Gminny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych

kategoria pająk

wyróżnienie

Arkadiusz Tomasiak kl. VII

Międzyszkolny Gminny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych 

kategoria stroik świąteczny

wyróżnienie 

Natalia Łatka kl. III

Międzyszkolny Konkurs „Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”

II m. 

Bartłomiej Gomółka kl. III

Gminny Konkurs Opowiadania Legend

wyróżnienie

Mikołaj Podobiński kl. 0

Gminny Konkurs Szopka Betlejemska

I m. 

Lucjan Basiaga kl. VIII 

Gminny Konkurs Fotograficzny w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w zakresie gospodarki odpadami wśród dzieci z terenu Gminy Łącko”

I m. 

uczniowie klasy III

Gminny Konkurs - "Zbiórka makulatury" 

II m. 

uczniowie klasy II 

wyróżnienie 

Rafał Pogwizd kl. II

Gminny Konkurs na „Plakat Ekologiczny”

I m. 

Michał Kudrawczuk kl. III

Gminny Konkurs Plastyczny „Nie wyrzucaj – wykorzystaj”

wyróżnienie

Bartlomiej Goółka kl. III

III m. 

Zuzanna Niemiec kl. V

Gminny Konkurs Literacki „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”

kat. kl. IV – VI

wyróżnienie 

Weronika Słowik kl. V

III m.

Sylwia Sajdak kl. VII

Gminny Konkurs Literacki „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”

kat. kl. VII – VIII

wyróżnienie 

Hubert Słowik kl. VIII

III m. 

Hanna Kurzawa kl. II

Gminny Konkurs Plastyczny „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”

kat. kl. I - III 

wyróżnienie

Ilona Tomasiak kl. II