Deklaracja dostępności

Rok szkolny 2019/2020

KONKURSY POZASZKOLNE

Zajęte miejsce/udział

Imię i nazwisko ucznia/klasa

Nazwa konkursu

wyróżnienie

Michał Kudrawczuk kl. III

Aleksandra Gomółka kl. V

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”

wyróżnienie

Amelia Bieryt

XIV Międzynarodowy Przegląd Plastyczny „Ogród Piękna, Dobra i Radości – Raj"

finaliści

Lucjan Basiaga kl. VIII

Damian Basiaga kl. V

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Mój Region - Moja Duma Moje Miasto – Moja Duma”

wyróżnienie

Ewelina Szczepaniak kl. V

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Żyj zdrowo”

I m.

Hanna Kurzawa i Izabela Tomasiak kl. II

Dziecięcy Powiatowy Festiwal Kolędowy w Szczawie

kategoria duetów

wyróżnienie Patrycja Szczepaniak i Anna Walkowska kl. II
III m.  Eliza Wierzbicka kl. II

 XXXIII Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej  „MÓJ LAS"

etap regionalny

wyróżnienie

Patrycja Lizoń kl. II

wyróżnienie

Bartosz Owsianka kl. II

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

etap rejonowy

III m.

Kiklica Bartosz kl. I 

Międzyszkolny Gminny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych

kategoria pająk

wyróżnienie

Arkadiusz Tomasiak kl. VII

Międzyszkolny Gminny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych 

kategoria stroik świąteczny

wyróżnienie 

Natalia Łatka kl. III

Międzyszkolny Konkurs „Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”

II m. 

Bartłomiej Gomółka kl. III

Gminny Konkurs Opowiadania Legend

wyróżnienie

Mikołaj Podobiński kl. 0

Gminny Konkurs Szopka Betlejemska

I m. 

Lucjan Basiaga kl. VIII 

Gminny Konkurs Fotograficzny w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w zakresie gospodarki odpadami wśród dzieci z terenu Gminy Łącko”

I m. 

uczniowie klasy III

Gminny Konkurs - "Zbiórka makulatury" 

II m. 

uczniowie klasy II 

wyróżnienie 

Rafał Pogwizd kl. II

Gminny Konkurs na „Plakat Ekologiczny”

I m. 

Michał Kudrawczuk kl. III

Gminny Konkurs Plastyczny „Nie wyrzucaj – wykorzystaj”

wyróżnienie

Bartlomiej Goółka kl. III

III m. 

Zuzanna Niemiec kl. V

Gminny Konkurs Literacki „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”

kat. kl. IV – VI

wyróżnienie 

Weronika Słowik kl. V

III m.

Sylwia Sajdak kl. VII

Gminny Konkurs Literacki „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”

kat. kl. VII – VIII

wyróżnienie 

Hubert Słowik kl. VIII

III m. 

Hanna Kurzawa kl. II

Gminny Konkurs Plastyczny „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”

kat. kl. I - III 

wyróżnienie

Ilona Tomasiak kl. II

ZAWODY SPORTOWE

Zajęte miejsca

Nazwa zawodów/szczebel

Kategoria wiekowa

I m.

Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt (gminne)

IGRZYSKA DZIECI

KL. IV - VI

II m.

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt (gminne)

IV m.

Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt (gminne)

V m.

Halowa Piłka Nożna Chłopców (gminne)

V m.

Mini Piłka Koszykowa Chłopców (gminne)

VI m.

Unihokej Chłopców (gminne)

 III m.

 Szachy – zawody drużynowe (powiatowe)

I m.

Piłka Koszykowa Chłopców (gminne)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  

KL. VII – VIII

I m.

Halowa Piłka Nożna Chłopców (gminne)

I m.

Unihokej Dziewcząt (gminne)

II m.

Piłka Koszykowa Dziewcząt (gminne)

II m.

Piłka Siatkowa Dziewcząt (gminne)

II m.

Piłka Siatkowa Chłopców (gminne)

III m.

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt (gminne)

IV m.

Tenis Stołowy  Drużynowy  Dziewcząt (gminne)

V m.

Tenis Stołowy Drużynowy Chłopców (gminne)

V m.

Unihokej Chłopców (gminne)

I m. 

Halowa Piłka Nożna Chłopców (międzygminne)

I m.

Szachy Indywidualne  – Lucjan Basiaga (powiatowe)

II m

Unihokej Dziewcząt (powiatowe)

III m.

Szachy Zawody Drużynowe (powiatowe)

III m. 

Piłka Koszykowa Chłopców (powiatowe)

KONKURSY SZKOLNE

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

kategoria klas IV – V

I m. -  Damian Basiaga, Jakub Lizoń kl. V

II m. -  Gabriela Łabuda, Natalia Botor kl. IV

III m. - Kacper Kurzawa kl. V, Arkadiusz Tokarczyk kl.V

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

kategoria klas VI – VIII

 

I m. – Lucjan Basiaga, Artur Wierzbicki kl. VIII

II m. – Ignacy Obrzud, Eryk Jastrząb kl. VII

III m. – Klaudia Słowik i Sylwia Sajdak kl. VII   

Szkolny Konkurs Piosenki Turystycznej

I m. – uczniowie kl. III

II m. – uczniowie kl. II

III m. – uczniowie kl. VII

Etap szkolny Gminnego Konkursu "Szopka Betlejemska"

I m. – Eryk Jastrząb kl. VII

II m. – Zuzanna Kozieńska kl. I

III m. – Anna Walkowska kl. II

Szkolny Konkurs Ozdoba Choinkowa

kategoria kl. 0

I m. – Honorata Obrzud

II m. – Wiktoria Gomółka

III m. – Patrycja Botor

Szkolny Konkurs Ozdoba Choinkowa

kategoria kl. I - III

I m. – Adam Tokarczyk kl. I

II m. – Wiktor Wielowski kl. I

III m. – Amelia Bieryt kl. III

Szkolny Konkurs Ozdoba Choinkowa

kategoria kl. IV - VIII

I m. – Natalia Podobińska kl. VIII

II m. – Ignacy Obrzud kl. VII

III m. – Lucjan Basiaga kl. VIII

wyróżnienia - Klaudia Tokarczyk,  Agnieszka Walkosz kl. IV

Szkolny Konkurs Wiedzy „Odblaskowa Szkoła”

dla klas III – IV

I m. – Gabriela Łabuda kl. IV

II m. – Ilona Tomasiak kl. III

III m. – Amelia Bieryt kl. III

Szkolny Konkurs na Plakat „Czytam – polecam!”

dla klas V - VIII

I m. – Damian Basiaga kl. V

II m. – Magdalena Lizoń kl. VI

III m. – Lucjan Basiaga kl. VIII

wyróżnienia - Katarzyna Grońska kl. VI, Sylwia Sajdak kl. VII   

Szkolny Konkurs na Plakat  „Najpiękniejsza okładka książkowa”

dla klas I - IV

I m. – Adam Tokarczyk kl. I

II m. – Julia Basiaga kl. I

III m. – Bartosz Owsianka kl. II

wyróżnienia -  Anna Walkowska kl. II, Miłosz Tomasiak kl. I    

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wśród planet, planetek i gwiazd z Księciem z bajki”

dla klas IV - VIII

I m. – Magdalena Lizoń kl. VI

II m. – Damian Basiaga kl. V

III m. – Kacper Kurzawa kl. V

Szkolny Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały”

dla klas 0 – III

I m. – Anna Lizoń kl. 0

II m. – Patrycja Lizoń kl. II

III m. – Szymon Biel kl. III

wyróżnienia -  Michał Kudrawczuk kl. III, Maksymilian Groński kl. III

Szkolny Konkurs Czytelniczy  „Opowieść wigilijna”

dla klas VII – VIII

I m. – Hubert Słowik kl. VIII

II m. – Michał Botor kl. VII

III m. – Klaudia Słowik kl. VII

wyróżnienia -  Martyna Latasiewicz kl. VIII, Ignacy Obrzud kl. VII

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Opowieści z Narnii”

dla klas IV – VI

I m. – Weronika Słowik kl. V

II m. – Klaudia Tokarczyk kl. V

III m. – Kacper Kurzawa kl. V

wyr. - Jakub Lizoń kl. V

Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego na Książeczkę Interaktywną

dla kl. VII

I m. – Sylwia Sajdak kl. VII

II m. – Klaudia Słowik kl. VII

III m. – Karolina Biel, Weronika Sopata kl. VII

Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego na Komiks „WAS HABE ICH IN DER CORONAZEIT GEMACHT?”

dla kl. VIII

I m. – Martyna Latasiewicz kl. VIII

II m. – Lucjan Basiaga kl. VIII

III m. – Gabriela Szczepaniak kl. VIII

Konkurs organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Obidzy „Dzieciństwo moich dziadków”

I m. – Magdalena Lizoń, Anna Tokarczyk kl. VI

II m. – Natalia Godawska kl. V

III m. – Magdalena Sopata  kl. VII

III m. – Małgorzata Kiklica  kl. VII

wyróżnienia  -  Maciej Jasiński kl. VII,  Karolina Biel kl. VII