Deklaracja dostępności

Rok szkolny 2020/2021

KONKURSY POZASZKOLNE

Zajęte miejsce/udział Imię i nazwisko ucznia/klasa Nazwa konkursu
III m. Gabriela Grońska kl. III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

wyróżnienia Eliza Wierzbicka, Karolina Łabuda, Hanna Kurzawa, Artur Kiklica  kl. III
udział

Julia Kozieńska kl. I, Tomasz Łatka kl. I, Julia Basiaga kl. II, Szymon Biel  kl. II,  Patrycja Szczepaniak  kl. III

udział

Tomasz Bieryt kl. I, Julia Basiaga kl. II, Karolina Łabuda kl. III, Dominika Owsianka kl. VI, Wiktoria Tomasiak kl. VI, Damian Basiaga kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka
udział 

Julia Basiaga kl. II, Damian Basiaga kl. VI, Ewelina Szczepaniak kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  „Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty”
udział 

Weronika Słowik kl. VI, Damian Basiaga kl. VI, Tokarczyk Arkadiusz kl. VI

Konkurs Plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe".
wyróżnienie

Dominik Słowik kl. III

XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej "MÓJ LAS"

etap ogólnopolski

Domink Słowik, Patrycja Szczepaniak, Hanna Kurzawa, Anna Walkowska, Izabela Tomasiak, Karolina Łabuda, Krystian Lizoń, Szymon Majerski, Artur Kiklica kl. III

XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej "MÓJ LAS"

etap regionalny

II m. 

Bartosz Owsianka kl. III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS
wypadkom zapobiegamy”

etap wojewódzki

III m.

Bartosz Owsianka kl. III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS
wypadkom zapobiegamy”

etap regionalny

III m.

Damian Basiaga kl. VI

Konkurs "Sądeczanie dla Niepodległej"

III m. 

Marta Tomasiak kl. I

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny pn."Moje najpiękniejsze wspomnienie" pod patronatem Starosty Powiatowego

wyróżnienie

Karol Lizoń kl. I, Weronika Wyrostek kl. VII

udział

Tomasz Bieryt, Wiktoria Gomółka, Patrycja Kiklica, Anna Lizoń, Wiktoria Lizoń kl. I 

Rafał Pogwizd kl. III 

Amelia Bieryt, Michał Kudrawczuk, Wiktor Botor, Natalia Łatka kl. IV

Agnieszka Walkosz, Natalia Botor, Gabriela Łabuda kl. V 

Zuzanna Niemiec, Konrad Lizoń, Klaudia Tokarczyk, Arkadiusz Tokarczyk, Ewelina Szczepaniak, Dominika Owsianka, Natalia Godawska, Jakub Lizoń, Damian Basiaga, Weronika Słowik kl. VI  

Weronika Wyrostek, Przemysław Wyrostek, Anna Tokarczyk, Magdalena Lizoń, Katarzyna Grońska, Martyna Słowik kl. VII

 udział

Patrycja Szczepaniak  kl. III

XXVI Starosądecki Konkurs Młodych Wokalistów

I m.

Ilona Tomasiak kl. IV

Gminny Konkurs Literacki "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

kat. kl. IV - VI

II m.

Weronika Słowik kl. VI

III m. 

Anna Tokarczyk kl. VII

Gminny Konkurs Literacki "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

kat. kl. VII - VIII

wyróżnienie  Jakub Kiklica kl. I

Gminny Konkurs Plastyczny "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

udział

Arleta Tomasiak kl. III, Krzysztof Lizoń kl. II

III m.

Damian Basiaga

Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko „Gmina Łącko – poznajmy ją bliżej”

udział

Weronika Słowik

udział

Artur Kiklica kl. III, Patrycja Lizoń kl. III, Arleta Tomasiak kl. III, Eryk Niemiec  "0"

Gminny Konkurs Plastyczny "Śladami JP II po Małopolsce"

udział 

Tomasz Bieryt, Wiktoria Gomółka, Jakub Kiklica, Patrycja Kiklica, Julia Kozieńska, Anna Lizoń, Wiktoria Lizoń, Mikołaj Majerski, Wiktoria Owsianka, Marta Tomasiak  kl.I  

Kiklica, Krzysztof Lizoń, Wiktor Słowik, Adam Tokarczyk  kl. II

Kiklica, Hanna Kurzawa, Patrycja Lizoń,  Patrycja Szczepaniak Anna Walkowska  kl. III  Ewelina Szczepaniak, Damian Basiaga  kl. VI

Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny "Eko-akcja segregacja"

KONKURSY SZKOLNE

Konkurs z języka niemieckiego na komiks

kl. VII

I m.  – Magdalena Lizoń

II m. - Gabriela Cebula

Konkurs z języka niemieckiego na komiks

kl. VIII

I m. - Sylwia Sajdak i Ignacy Obrzud

II m. - Gabriela Słowik i Weronika Sopata

III m. - Karolina Biel

Konkurs Matematyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi

I m. - Agnieszka Jaworska kl. VII 

II m. – Anna Tokarczyk kl. VII

III m. – Gabriela Łabuda kl. V 

wyróżnienia – Magdalena Lizoń kl. VII, Weronika Słowik kl. VI 

"Czytam, bo warto" - grupa młodsza



I m. - Hanna Kurzawa kl. III

II m. – Marta Tomasiak kl. I

III m. – Artur Kiklica kl. III

wyróżnienia: Julia Basiaga kl. II, Natalia Łatka kl. IV

"Czytam, bo warto" - grupa starsza

I m. – Magdalena Lizoń kl. VII oraz Gabriela Słowik kl. VIII

II m. – Damian Basiaga kl. VI

III m. – Anna Tokarczyk kl. VII

wyróżnienia: Arkadiusz Tokarczyk kl. VI, Weronika Sopata kl. VIII                      

„Pocztówka dla Niepodległej” - grupa młodsza

 

I m. – Izabela Tomasiak kl. III

II m. – Artur Kiklica kl. III

III m. – Krzysztof Lizoń kl. II

wyróżnienia: Jakub Kiklica kl. I, Arleta Tomasiak kl. III

„Pocztówka dla Niepodległej” - grupa starsza

I m. – Gabriela Słowik kl. VIII

II m. – Weronika Słowik kl. VI

III m. – Weronika Sopata kl. VIII

wyróżnienia: Zuzanna Niemiec kl. VI, Klaudia Tokarczyk kl. VI, Julia Lizoń kl. VII, Natalia Łatka kl. IV

Konkurs plastyczny "Złota, polska jesień" -  kl. I-III

I m. - Patrycja Lizoń kl. III

II m. - Anna Lizoń kl. I

III m. - Marcel Bieryt kl. I

Konkurs czytelniczy dla kl. VII-VIII

I m. - Magdalena Lizoń kl. VII

II m. - Anna Tokarczyk kl. VII

III m. - Aleksandra Słowik kl. VIII

wyróżnienia: Gabriela Cebula kl. VII, Weronika Wyrostek kl. VII,  Karolina Biel kl. VIII

Konkurs czytelniczy dla kl. IV-VI

I m. – Weronika Słowik kl. VI

II m. – Michał Kudrawczuk kl. IV

III m. – Bartłomiej Kozieński kl. IV

wyróżnienia: Kinga Kołodziej kl. VI, Zuzanna Niemiec kl. VI, Damian Basiaga kl. VI, Amelia Bieryt kl. IV

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

kat. I-IV

I m. - Tomasz Bieryt kl. I

II m. - Julia Basiaga kl. II

III m. - Karolina Łabuda kl. III

wyróżnienia: Eliza Wierzbicka kl. III, Izabela Tomasiak kl. III, Honorata Obrzud kl. I, Krystian Lizoń kl. III,  Natalia Łatka kl. IV

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

kat. V - VIII

I m. - Dominika Owsianka kl. VI

II m. - Wiktoria Tomasiak kl. VI

III m. - Lucjan Basiaga kl. VI

wyróżnienia: Gabriela Łabuda kl. V, Magdalenia Lizoń kl. VII, Arkadiusz Tokarczyk kl. VI, Klaudia Tokarczyk kl. VI

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

kat. I-III

I m. - Wiktoria Gomółka kl. I

II m. - Adam Tokarczyk kl.I

III m. - Bartosz Owsianka kl.III

wyróżnienia: Gabriela Biel kl. I, Anna Lizoń kl. I, Tomasz Łatka kl. I,  Bartosz Kiklica kl. I

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

kat. IV-VIII

I m. - Anna Tokarczyk kl. VII

II m. - Klaudia Słowik kl. VIII

III m. - Arkadiusz Łatka kl. VIII 

wyróżnienia: Martyna Słowik kl. VII, Krzysztof Jasiński kl. V, Arkadiusz Tokarczyk kl. VI

Konkurs czytelniczy dla kl. II - III

I m. - Zuzanna Kozieńska kl. II

II m. - Patrycja Szczepaniak kl. III

III m. - Artur Kiklica kl. III

wyróżnienie: Szymon Majerski kl. III

Kartka Walentynkowa w języku angielskim

kl. I - IV

I m. - Wiktoria Owsianka kl. I

II m. - Patrycja Lizoń kl. III

III m. - Mikołaj Biel kl. IV

Kartka Walentynkowa w języku angielskim

kl. V - VIII

I m. - Dominika Owsianka kl. VI

II m. - Weronika Wyrostek kl. VII

III m. - Weronika Słowik kl. VI

Kartka Wielkanocna

kl. 0 - III

I m. - Zuzanna Kozieńska kl. II

II m. - Iga Biel kl. „0”

III m. - Patrycja Szczepaniak kl. III

wyróżnienia: Anna Lizoń kl. I, Maciej Lizoń kl. „0”

Kartka Wielkanocna

kl. IV - VIII

I m. - Natalia Botor kl. V

II m. - Magdalena Lizoń kl. VII

III m. - Dominika Owsianka kl. VI

wyróżnienia: Natalia Łatka kl. IV, Agnieszka Walkosz kl. V, Sylwia Sajdak kl. VIII 

Konkurs Czytelniczy 

kl. IV - V

I m. – Michał Kudrawczuk kl. IV

II m. – Bartłomiej Kozieński kl. IV

III m. – Bartłomiej Tadeusz Gomółka kl. IV

wyróżnienie: Gabriela Łabuda kl. V, Natalia Łatka kl. IV

Konkurs Czytelniczy 

kl. VI - VIII

I m. - Weronika Słowik kl. VI

II m. - Magdalena Lizoń kl. VII

III m. - Damian Basiaga kl. VI

wyróżnienie: Kinga Kołodziej kl. VI, Dominika Owsianka kl. VI,  Weronika Sopata kl. VI