Deklaracja dostępności

Rok szkolny 2021/2022

KONKURSY POZASZKOLNE

Nazwa konkursu Miejsce/imię i nazwisko ucznia/klasa

Gminny Konkurs Podłaźniczek i Pająków

kategoria pająki

I m. - Bartosz Kiklica kl. III
Gminny Rodzinny Konkurs Szopek Betlejemskich  udział w etapie gminnym - Julia Basiaga kl. III
Gminny Konkurs Stroików Świątecznych udział w etapie gminnym - Natalia Botor kl. VI, Damian Basiaga kl. VII
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka udział - Artur Kiklica kl. IV, Patrycja Lizoń kl. IV, Honorata Obrzud kl. II, 

Damian Basiaga kl. VII, Gabriela Łabuda kl. VI, Dominika Owsianka kl. VII

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - IGRZYSKA DZIECI

Nazwa zawodów/szczebel Zajęte miejsca / uczniowie

Halowa Piłka Nożna Chłopców/ gminne

IV m. - Szymon Majerski, Bartosz Owsianka - kl. IV,  Maksymilian Groński, Bartłomiej Kozieński, Bartłomiej Gomółka - kl. V, Kacper Sopata, Bartłomiej Cebula - kl. VI.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Nazwa zawodów/szczebel Zajęte miejsca/uczniowie
Halowa Piłka Nożna Chłopców/ gminne V m. -  Patryk Sajdak, Bartłomiej Sajdak - kl. VI, Damian Basiaga, Jakub Lizoń, Konrad Lizoń, Arkadiusz Tokarczyk, Kacper Kurzawa - kl. VII.

KONKURSY SZKOLNE

Nazwa konkursu Miejsce/imię i nazwisko ucznia/klasa

Małopolskie Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Damian Basiaga - kl. VII, Gabriela Cebula, Julia Lizoń, Martyna Słowik, Anna Tokarczyk - kl. VIII.

Biblioteka moich marzeń - plakat

Grupa młodsza:

I miejsce – Krzysztof Lizoń

II miejsce – Marta Tomasiak

III miejsce – Julia Basiaga

wyróżnienie: Martyna Klimek

Grupa starsza:

 I miejsce – Damian Basiaga

 II miejsce – Michał Kudrawczuk

III miejsce – Gabriela Łabuda

 wyróżnienie: Weronika Słowik, Dominik Słowik

Czytam, bo warto

Grupa młodsza:

I miejsce - Hanna Kurzawa

II miejsce - Natalia Łatka

III miejsce - Michał Kudrawczuk

wyróżnienia: Anna Walkowska, Bartłomiej Kozieński

Grupa starsza:

I miejsce - Gabriela Łabuda

II miejsce - Julia Lizoń, Damian Basiaga

III miejsce - Martyna Słowik

wyróżnienie - Weronika Słowik

Konkurs o prof. K. Sosnowskim

Kat. kl. II - IV

I m. – grupa z kl. II (Lizoń Karol, Kozieńska Julia, Bieryt Tomasz, Gomółka Wiktoria)

II m. – grupa z kl. IV (Lizoń Patrycja, Lizoń Krystian, Kiklica Artur, Kurzawa Hanna, Grońska Gabriela)

III m. – grupa z kl. III (Basiaga Julia, Tokarczyk Adam, Sajdak Grzegorz, Kiklica Bartosz)

kat. kl. V - VIII

I m. – grupa z kl. VIII (Grońska Katarzyna, Łatka Magdalena, Bieryt Paulina, Sopata Oliwia)

II m. – grupa z kl. V (Sajdak Nikola, Bieryt Amelia, Tomasiak Ilona, Łatka Natalia, Tomasiak Natalia)

III m. – grupa z kl. VIII (Lizoń Julia, Cebula Gabriela, Słowik Aleksandra, Słowik Martyna)

Wyróżnienie – grupa z kl. VII (Gomółka Aleksandra, Szczepaniak Ewelina, Niemiec Zuzanna, Słowik Weronika, Latasiewicz Oliwia)

Wyróżnienie – grupa z kl. VI (Cebula Bartłomiej, Łabuda Gabriela, Botor Natalia, Owsianka Michał, Jasińska Bożena)

Pocztówka dla Niepodległej

kat. kl. I - III

I m. – Zuzanna Kozieńska kl. III

II m. – Wiktoria Gomółka kl. II

III m. – Wiktoria Lizoń kl. II

wyróżnienie – Iga Biel kl. I

kat. kl. IV - VIII

I m. – Bartosz Owsianka z kl. IV

II m. – Kacper Kurzawa z kl. VII

III m. – Natalia Łatka kl. V

wyróżnienie – Dominik Słowik z kl. IV

Konkurs plastyczny z okazji Ogólnoposkiego Dnia Praw Dziecka

kat. kl. I - IV

I m.  - Artur Kiklica kl. IV

II m. - Patrycja Lizoń kl. IV

III m. - Honorata Obrzud kl. II

wyróżnienia: Kuba Lizoń kl. I, Milena Bieryt kl. I, Bartosz Kiklica kl. III

kat. kl. V - VIII

I m. - Damian Basiaga kl. VII

II m. - Gabriela Łabuda kl. VI

III m. - Dominika Owsianka kl. VII

Szkolny konkurs na kartkę bożonarodzeniową

kat. kl. 0 - III

I miejsce - Szymon Biel kl. III

II miejsce - Patrycja Kiklica kl. II

III miejsce - Adam Tokarczyk kl. III

Wyróżnienia: Natan Kołodziej kl. "0", Dominik Tomasiak kl. I, Gabriela Biel kl. I

kat. kl. IV - VIII

I miejsce - Agnieszka Walkosz kl. VI

II miejsce - Natalia Łatka kl. V

III miejsce - Izabela Tomasiak kl. IV

Wyróżnienia: Tomasz Podosek kl. V, Ewelina Szczepaniak kl. VII, Dominik Słowik kl. IV, Natalia Tomasiak kl. V, Anna Tokarczyk kl. VIII

Szkolny konkurs "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

kat. kl. 0 - III

I miejsce - Alicja Tokarczyk kl. 0, Zuzanna Kozieńska kl. III

II miejsce - Zuzanna Lizoń kl. I

III miejsce - Mikołaj Podobiński kl. II

Wyróżnienia: Maciej Lizoń kl. I, Wiktoria Owsianka kl. II, Grzegorz Sajdak kl. III

kat. kl. IV - VIII

I miejsce - Michał Kudrawczuk kl. V

II miejsce - Bartosz Owsianka kl. IV

III miejsce - Bartłomiej G. Gomółka kl. V

Wyróżnienia: Natalia Botor kl. VI, Krzysztof Jasiński kl. VI, Karolina Łabuda kl. IV, Damian Basiaga kl. VII