Deklaracja dostępności

Sukces uczniów kl. III

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej. W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 5000 prac z Polski, Ukrainy, Słowacji i Czech. Komisja nagrodziła ponad tysiąc uczetników.

Naszą szkołę reprezentowały prace uczniów klasy pierwszej, drugiej i trzeciej.

Były to prace: Julii Kozieńskiej i Tomasza Łatki z kl. I, Julii Basiagi i Szymona Biela z kl. II oraz Gabrieli Grońskiej, Elizy Wierzbickiej,  Hanny Kurzawy, Karoliny Łabudy, Patrycji Szczepaniak i Artura Kiklicy z kl. III.

Miło nam poinformować, że Gabriela Grońska  zdobyła III miejsce w kategorii rysunek, zaś Eliza Wierzbicka, Hanna Kurzawa, Karolina Łabuda i Artur Kiklica zdobyli wyróżnienia odpowiednio w kategoriach rysunek oraz wyklejanka, kolaż.

Wyniki zamieszczone na stronie internetowej GOK w Świnnej są wynikami nieoficjalnymi, co oznacza, że na liście laureatów mogą nastąpić jeszcze zmiany. Będziemy je śledzić i informować na bieżąco o ewentualnych zmianach dotyczących naszej szkoły.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, tym bardziej że prace były wykonywane samodzielnie przez uczniów podczas zajęć szkolnych. Niektóre powstawały aż cztery godziny.

A.M.