Szkolne

Rok szkolny 2020/2021

"Czytam, bo warto"

grupa młodsza



I miejsce – Hanna Kurzawa – kl. III

II miejsce – Marta Tomasiak – kl.I

 III miejsce – Artur Kiklica - kl. III

 wyróżnienie: Julia Basiaga - kl. II, Natalia Łatka - kl. IV

"Czytam, bo warto"

grupa starsza

      I miejsce – Magdalena Lizoń – kl.VII oraz Gabriela Słowik – kl. VIII

                         II miejsce – Damian Basiaga – kl. VI

     III miejsce – Anna Tokarczyk – kl. VII

  wyróżnienie: Arkadiusz Tokarczyk - kl. VI, Weronika Sopata - kl. VIII                      

„ Pocztówka dla Niepodległej”

grupa młodsza

 

I m. – Izabela Tomasiak kl. III

II m. – Artur Kiklica kl. III

III m. – Krzysztof Lizoń kl. II

wyróżnienia: Jakub Kiklica kl. I, Arleta Tomasiak kl. III

„ Pocztówka dla Niepodległej”

grupa starsza

I m. – Gabriela Słowik kl. VIII

II m. – Weronika Słowik kl. VI

III m. – Weronika Sopata kl. VIII

wyróżnienia: Zuzanna Niemiec kl. VI, Klaudia Tokarczyk kl. VI, Julia Lizoń kl. VII, Natalia Łatka kl. IV

"Złota, polska jesień"

konkurs plastyczny kl. I-III

I m. - Patrycja Lizoń kl. III

II m. - Anna Lizoń kl. I

III m. - Marcel Bieryt kl. I

Rok szkolny 2019/2020

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

kategoria klas IV – V

I m. – Damian Basiaga, Jakub Lizoń kl. V

II m. – Gabriela Łabuda, Natalia Botor kl. IV

III m. – Kacper Kurzawa kl. V

             Arkadiusz Tokarczyk kl.V

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

kategoria klas VI – VIII

 

I m. – Lucjan Basiaga, Artur Wierzbicki kl. VIII
II m. – Ignacy Obrzud, Eryk Jastrząb kl. VII
III m. – Klaudia Słowik i Sylwia Sajdak kl. VII   

Szkolny Konkurs Piosenki Turystycznej

I m. – kl. III

II m. – kl. II

III m. – kl. VII

Etap szkolny gminnego Konkursu "Szopka Betlejemska"

I m. – Eryk Jastrząb kl. VII

II m. – Zuzanna Kozieńska kl. I

III m. – Anna Walkowska kl. II

Szkolny Konkurs Ozdoba Choinkowa

kategoria kl. 0

I m. – Honorata Obrzud

II m. – Wiktoria Gomółka

III m. – Patrycja Botor

Szkolny Konkurs Ozdoba Choinkowa

kategoria kl. I - III

I m. – Adam Tokarczyk kl. I

II m. – Wiktor Wielowski kl. I

III m. – Amelia Bieryt kl. III

Szkolny Konkurs Ozdoba Choinkowa

kategoria kl. IV - VIII

I m. – Natalia Podobińska kl. VIII

II m. – Ignacy Obrzud kl. VII

III m. – Lucjan Basiaga kl. VIII

wyr. - Klaudia Tokarczyk,  Agnieszka Walkosz kl. IV

Szkolny Konkurs Wiedzy „Odblaskowa Szkoła”

dla klas III – IV

I m. – Gabriela Łabuda kl. IV

II m. – Ilona Tomasiak kl. III

III m. – Amelia Bieryt kl. III

Szkolny Konkurs na Plakat „Czytam – polecam!”

dla klas V - VIII

I m. – Damian Basiaga kl. V

II m. – Magdalena Lizoń kl. VI

III m. – Lucjan Basiaga kl. VIII

wyr.  - Katarzyna Grońska kl. VI,      Sylwia Sajdak kl. VII

   

Szkolny Konkurs na Plakat  „Najpiękniejsza okładka książkowa”

dla klas I - IV

I m. – Adam Tokarczyk kl. I

II m. – Julia Basiaga kl. I

III m. – Bartosz Owsianka kl. II

wyr. -  Anna Walkowska kl. II, Miłosz Tomasiak kl. I

    

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wśród planet, planetek i gwiazd z Księciem z bajki”

dla klas IV - VIII

I m. – Magdalena Lizoń kl. VI

II m. – Damian Basiaga kl. V

III m. – Kacper Kurzawa kl. V

Szkolny Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały”

dla klas 0 – III

I m. – Anna Lizoń kl. 0

II m. – Patrycja Lizoń kl. II

III m. – Szymon Biel kl. III

wyr. -  Michał Kudrawczuk kl. III, Maksymilian Groński kl. III

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy  „Opowieść wigilijna”

dla klas VII – VIII

I m. – Hubert Słowik kl. VIII

II m. – Michał Botor kl. VII

III m. – Klaudia Słowik kl. VII

wyr. -  Martyna Latasiewicz kl. VIII, Ignacy Obrzud kl. VII

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Opowieści z Narnii”

dla klas IV – VI

I m. – Weronika Słowik kl. V

II m. – Klaudia Tokarczyk kl. V

III m. – Kacper Kurzawa kl. V

wyr. - Jakub Lizoń kl. V

Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego na Książeczkę Interaktywną

dla kl. VII

I m. – Sylwia Sajdak kl. VII

II m. – Klaudia Słowik kl. VII

III m. – Karolina Biel, Weronika Sopata kl. VII

Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego na Komiks „WAS HABE ICH IN DER CORONAZEIT GEMACHT?”

dla kl. VIII

I m. – Martyna Latasiewicz kl. VIII

II m. – Lucjan Basiaga kl. VIII

III m. – Gabriela Szczepaniak kl. VIII

Konkurs organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Obidzy „Dzieciństwo moich dziadków”

I m. – Magdalena Lizoń, Anna Tokarczyk kl. VI

II m. – Natalia Godawska kl. V

III m. – Magdalena Sopata  kl. VII

III m. – Małgorzata Kiklica  kl. VII

wyr.  -  Maciej Jasiński kl. VII,  Karolina Biel kl. VII