Deklaracja dostępności

UWAGA! SZKOLNY KONKURS na ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ ROZSTRZYGNIĘTY!

Oto reprezentanci poszczególnych oddziałów:

  • grupa młodsza:

oddział przedszkolny: Gabriela Biel, Iga Biel, Anna Stec, Anna Bugajska, Milena Bieryt, Konrad Słowik, Maciej Lizoń
klasa I: Honorata Obrzud, Anna Lizoń, Tomasz Łatka, Wiktoria Gomółka, Wiktoria Lizoń, Mikołaj Majerski, Marta Tomasiak, Patrycja Botor, Patrycja Kiklica, Tomasz Bieryt, Jakub Latasiewicz
klasa II: Julia Basiaga, Bartosz Kiklica, Szymon Biel, Adam Tokarczyk,  Zuzanna  Kozieńska, Arkadiusz Cebula, Krzysztof Lizoń, Grzegorz Sajdak
klasa III: Patrycja Lizoń, Patrycja Szczepaniak, Dominik Słowik, Karolina Łabuda

  • grupa starsza:

klasa IV: Nikola Sajdak, Bartłomiej G. Gomółka, Bartłomiej Kozieński, Natalia Łatka, Bartłomiej T. Gomółka, Mikołaj Biel, Tomasz Podosek, Wiktor Botor, Amelia Bieryt, Michał Kudrawczuk, Ilona Tomasiak
klasa V: Joanna Jasińska, Bożena Jasińska, Krzysztof Jasiński, Michał Owsianka, Agnieszka Wlkosz, Bartłomiej Cebula, Natalia Botor, Kacper Sopata, Gabriela Łabuda, Bartłomiej Sajdak, Patryk Sajdak
klasa VI: Klaudia Tokarczyk, Damian Basiaga, Arkadiusz Tokarczyk, Dominika Owsianka, Natalia Godawska, Jakub Lizoń, Ewelina Szczepaniak, Weronika Słowik, Konrad Lizoń, Oliwia Latasiewicz
klasa VII: Martyna Słowik, Anna Tokarczyk, Oliwia Sopata, Aleksandra Słowik, Katarzyna Grońska, Magdalena Lizoń, Gabriela Cebula, Weronika Wyrostek, Przemysław Wyrostek, Julia Lizoń, Agnieszka Jaworska, Miłosz Jaworski
klasa VIII: Ignacy Obrzud, Karolina Biel, Gabriela Słowik, Arkadiusz Łatka, Magdalena Sopata, Weronika Sopata, Sylwia Sajdak, Eryk Jastrząb
Wszystkie prace konkursowe były bardzo piękne, starannie wykonane, uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością, dlatego komisja konkursowa: panie: Dorota Bazielich, Renata Kołodziej miały nie lada problem z rozstrzygnięciem konkursu.

Oto wyniki:

grupa młodsza:

  • I miejsce - Zuzanna Kozieńska - kl. II
  • II miejsce - Iga Biel - kl. „0”
  • III miejsce - Patrycja Szczepaniak - kl. III
  • Wyróżnienia: Anna Lizoń - kl. I, Maciej Lizoń - kl. „0”

grupa starsza:

  • I miejsce - Natalia Botor - kl. V
  • II miejsce - Magdalena Lizoń  - kl. VII
  • III miejsce - Dominika Owsianka - kl. VI
  • Wyróżnienia: Natalia Łatka - kl. IV, Agnieszka Walkosz - kl. V, Sylwia Sajdak - kl. VIII

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wkład włożony w wykonanie prac, a rodzicom za dostarczenie ich do szkoły.

 

                                                                                                                                                        Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem