Szkoła Podstawowa nr 1 w Obidzy

Idź do spisu treści

Menu główne

Zawody sportowe

Osiągnięcia

Rok szkolny 2015/2016




Powiatowe IMS w Mini Koszykówce dziewcząt i chłopców

11 stycznia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Powiatu Nowosądeckiego zorganizował turniej koszykówki dziewcząt dla szkół podstawowych.(więcej)

3 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju odbył się turniej mini koszykówki
chłopców dla szkół podstawowych.(więcej)

Piszą o nas: http://www.starosadeckie.info/sport/koszykarki-z-obidzy-mistrzyniami-powiatu/


Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe - 07.10.2015r. Nowy Targ

Kacper Godawski - 7 miejsce
Rafał Sopata - 22 miejsce
Więcej http://www.podhale-sport.pl/1g,pokazkategoriezlisty,20837.html






Gminne IMS w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Zawody odbyły się dnia 24.09.2015 r.
Do zawodów powiatowych awansowali następujący uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Wyrostek,
Aurelia Grońska, Edyta Majerska, Kacper Godawski, Patryk Sopata, Rafał Sopata i Rafał  Wyrostek.

1 października w Nowym Sączu odbyły się zawody powiatowe, podczas których Kacper Godawski oraz Rafał Sopata

wywalczyli srebrne medale i awans na zawody wojewódzkie.

       

Rok szkolny 2014/2015


SPORTOWIEC ROKU (chłopcy)

SOPATA RAFAŁ kl. V – 824  PKT


II MIEJSCE – TOMASIAK MICHAŁ kl VI – 625 PKT

III MIEJSCE – WYROSTEK RAFAŁ kl V - 598 PKT



SPORTOWIEC ROKU (dziewczęta)


SOPATA ANNA kl VI – 1118 PKT


II MIEJSCE – MAJERSKA EDYTA kl V – 833 PKT

III MIEJSCE – TOMASIAK ANGELIKA kl VI - 806 PKT


Gratulujemy !!!!!!!



GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

MASZKOWICE 26.09 2014 ROK

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

ANNA SOPATA KL. VI
-  I MIEJSCE  AWANS NA ZAWODY POWIATOWE
JOLANTA BIERYT KL.VI
WIKTORIA LIZOŃ KL.V
EDYTA MAJERSKA KL.V -  VII MIEJSCE
SYLWIA SOPATA KL.V
IZABELA OWSIANKA KL.V


KATEGORIA CHŁOPCÓW:

RAFAŁ SOPATA KL. V –
I MIEJSCE AWANS NA ZAWODY POWIATOWE
MATEUSZ TOMASIAK KL. V
RAFAŁ WYROSTEK KL.V  
ANDRZEJ KLIMEK KL.VI  
WOJCIECH KLUSKA KL.VI
MICHAŁ TOMASIAK KL.VI
KACPER GODAWSKI KL.
IV – III MIEJSCE AWANS NA ZAWODY POWIATOWE
PATRYK SOPATA KL. IV
ŁUKASZ JAWORSKI KL. IV
BARTOSZ LIZOŃ KL.IV –
V MIEJSCE AWANS NA ZAWODY POWIATOWE.



POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

30.09.2014R – NOWY SĄCZ


RAFAŁ SOPATA KL.IV -
III MIEJSCE AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE
ANNA SOPATA KL. VI – XII miejsce







WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE:

08.10.2014R – NOWY TARG

RAFAŁ SOPATA KL.V




MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

ŁĄCKO: 24.01.2015r

MIEJSCE : II

1. WIKTORIA BIEL
2. WIKTORIA LIZOŃ
3. EDYTA MAJERSKA
4. SYLWIA SOPATA
5. IZABELA OWSIANKA
6. ANGELIKA KIKLICA
7. PAULINA KUDRAWCZUK
8. ANGELIKA TOMASIAK
9. JOLANTA BIERYT
10. ANNA SOPATA


MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

ŁĄCKO: 24.01.2015r

MIEJSCE : III

1. KRZYSZTOF KRUPA
2. MATEUSZ TOMASIAK
3. RAFAŁ SOPATA
4. PIOTR TOKARCZYK
5. MICHAŁ TOMASIAK
6. GRZEGORZ WYROSTEK
7. ANDRZEJ KLIMEK
8. DOMINIK SOPATA
9. JAKUB OWSIANKA



HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

ŁĄCKO – HALA WIDOWISKOWO – SPORTOWA: 11.10.2014R

MIEJSCE II

1. JOB EWELINA
2. LIZOŃ WIKTORIA
3. KIKLICA ANGELIKA
4. MAJERSKA EDYTA
5. SOPATA SYLWIA
6. SAJDAK KLAUDIA
7. SOPATA ANNA
8. BIERYT JOLANTA
9. TOMASIAK ANGELIKA
10. KUDRAWCZUK PAULINA





MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

ŁĄCKO: 06.12.2014R.


MIEJSCE : I

1. JOB EWELINA
2. KIKLICA ANNA
3. LIZOŃ WIKTORIA
4. KIKLICA ANGELIKA
5. MAJERSKA EDYTA
6. OWSIANKA IZABELA
7. SOPATA SYLWIA
8. BIERYT JOLANTA
9. SOPATA ANNA
10. TOMASIAK ANGELIKA
11. KUDRAWCZUK PAULINA



V EDYCJA O PUCHAR PREMIERA D. TUSKA
W MINI PIŁCE NOŻNEJ

ORLIK :09.09.2014 ROK

I ETAP – ZAWODY GMINNE

KATEGORIA CHŁOPCY STARSI:

MIEJCE II

1.  SOPATA DOMINIK
2. OWSIANKA JAKUB
3. KLUSKA WOJCIECH
4. KLIMEK ANDRZEJ
5. TOMASIAK MICHAŁ
6. SOPATA RAFAŁ
7. TOKARCZYK PIOTR
8. WYROSTEK GRZEGORZ


KATEGORIA CHŁOPCY MŁODSI:

MIEJSCE I

1. LIZOŃ BARTOSZ
2. KRUPA KRZYSZTOF
3. TOMASIAK MATEUSZ
4. WYROSTEK RAFAŁ
5. KAŁUZINSKI DOMINIK
6. GODAWSKI KACPER
7. SOPATA PATRYK
8. BIERYT CEZARY



KATEGORIA DZIEWCZĘTA MŁODSZE:

MIEJSCE I

1. BIEL WIKTORIA
2. KIKLICA ANGELIKA
3. LIZOŃ WIKTORIA
4. MAJERSKA EDYTA
5. OWSIANKA IZABELA
6. SOPATA SYLWIA
7. BUGAJSKA SANDRA
8. JOB EWELINA
9. WYROSTEK MAŁGORZAT




V EDYCJA O PUCHAR PREMIERA D. TUSKA
W MINI PIŁCE NOŻNEJ

ORLIK  KAMIENICA: 19.09.2014 R.

II ETAP– ZAWODY WOJEWÓDZKIE

KATEGORIA CHŁOPCY MŁODSI:

MIEJSCE II

1. LIZOŃ BARTOSZ
2. KRUPA KRZYSZTOF
3. MATEUSZ TOMASIAK
4. SOPATA RAFAŁ
5. KAŁUZIŃSKI DOMINIK
6. WYROSTEK RAFAŁ
7. TOKARCZYK PIOTR
8. BIERYT CEZARY
9. SOPATA PATRYK
10. GODAWSKI KACPER





MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO W MINI PIŁCE NOŻNEJ „7 PIŁKARSKIE”

ORLIK JAZOWSKO:05/07.05 2015r

CHŁOPCY:
MIEJSCE: IV

1. CEZARY BIERYT
2. KACPER GODAWSKI
3. PATRYK SOPATA
4. RAFAŁ WYROSTEK
5. RAFAŁ SOPATA
6. PIOTR TOKARCZYK
7. MATEUSZ TOMASIAK
8. KRZYSZTOF KRUPA
9. DOMINIK SOPATA
10. ANDRZEJ KLIM EK
11. GRZEGORZ WYROSTEK
12. MICHAŁ TOMASIAK
13. WOJCIECH KLUSKA




INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY

ZAGORZYN : 08.11.2014R

1. ANDRZEJ KLIMEK MIEJSCE VII
2. PIOTR TOKARCZYK MIEJSCE XV
3. DOMINIK SOPATA MIEJSCE XVIII
4. ANNA SOPATA MIEJSCE XVIX




MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

JAZOWSKO:11.05.2015r

DZIEWCZĘTA:
MIEJSCE II

1. WIKTORIA LIZOŃ
2. EDYTA MAJERSKA
3. IZABELA OWSIANKA
4. SYLWIA SOPATA
5. ANGELIKA KIKLICA
6. ANNA SOPATA
7. JOLANTA BIERYT
8. ANGELIKA TOMASIAK

CHŁOPCY :
MIEJSCE II

1. PATRYK SOPATA
2. KACPER GODAWSKI
3. RAFAŁ SOPATA
4. RAFAŁ WYROSTEK
5. ANDRZEJ KLIMEK
6. GRZEGORZ WYROSTEK
7. MICHAŁ TOMASIAK





MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT


ŁĄCKO 14.03.2015r

MIEJSCE: I

1. SANDRA BUGAJSKA
2. ANNA KIKLICA
3. EWELINA JOB
4. ANGELIKA KIKLICA
5. WIKTORIA LIZOŃ
6. EDYTA MAJERSKA
7. IZABELA OWSIANKA
8. SYLWIA SOPATA
9. WIKTORIA BIEL
10. JOLANTA BIERYT
11. PAULINA KUDRAWCZUK
12. ANGELIKA TOMASIAK
13. ANNA SOPATA





MISTRZOSTWA GMINY ŁĄCKO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ŁĄCKO:14.04.2015r


DZIEWCZĘTA:
MIEJSCE II

1. KLAUDIA GODAWSKA
2. WYROSTEK MAŁGORZATA
3. EWELINA JOB
4. NATALIA SAJDAK
5. WIKTORIA LIZOŃ
6. EDYTA MAJERSKA
7. IZABELA OWSIANKA
8. SYLWIA SOPATA
9. ANNA SOPATA
10. JOLANTA BIERYT
11. ANGELIKA TOMASIAK

CHŁOPCY :
MIEJSCE II

1. KACPER GODAWSKI
2. PATRYK SOPATA
3. CEZARY BIERYT
4. BARTOSZ LIZOŃ
5. RAFAŁ SOPATA
6. RAFAŁ WYROSTEK
7. KRZYSZTOF KRUPA
8. MATEUSZ TOMASIAK
9. ANDRZEJ KLIMEK
10. MICHAŁ TOMASIAK
11. GRZEGORZ WYROSTEK
12. WOJCIECH KLUS





MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

NOWY SĄCZ:16.04.2015r

DZIEWCZĘTA:  
MIEJSCE: VI

1. KLAUDIA GODAWSKA
2. EWELINA JOB
3. MAŁGORZATA WYROSTEK
4. NATALIA SAJDAK
5. EDYTA MAJERSKA
6. IZABELA OWSIANKA
7. SYLWIA SOPATA
8. WIKTORIA LIZOŃ
9. ANNA SOPATA
10. JOLANTA BIERYT
11. ANGELIKA TOMASIAK

CHŁOPCY:
MIEJSCE: II

1. KACPER GODAWSKI
2. CEZARY BIERYT
3. PATRYK SOPATA
4. RAFAŁ WYROSTEK
5. RAFAŁ SOPATA
6. KRZYSZTOF KRUPA
7. BARTOSZ LIZOŃ
8. MATEUSZ TOMASIAK
9. ANDRZEJ KLIMEK
10. MICHAŁ TOMASAIAK
11. WOJCIECH KLUSKA
12. DOMINIK SOPATA



WOJEWÓDZKIE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH


NOWY TARG:29.04.2015r

CHŁOPCY:
MIEJSCE: IV

1. KACPER GODASKI
2. CEZARY BIERYT
3. PATRYK SOPATA
4. KRZYSZTOF KRUPA
5. RAFAŁ WYROSTEK
6. RAFAŁ SOPATA
7. BARTOSZ LIZOŃ
8. MATEUSZ TOMASIAK
9. ANDRZEJ KLIMEK
10. MICHAŁ TOMASIAK
11. WOJCIECH KLUSKA
12. DOMINIK SOPATA














Rok szkolny 2013/14


Organizacja Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W sobotę 5 X 2013r. i w sobotę 12 X 2013r. nasza szkoła zorganizowała Gminne IMS w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Zawody odbyły się w Hali widowiskowo-Sportowej w Łącku. W zawodach wzięło udział 9 szkół w kategorii chłopców i 5 szkół
w kategorii dziewcząt. Łącznie w zawodach uczestniczyło 140 uczniów z gminy, w tym z naszej szkoły – 20.
Miejsca wywalczone przez naszą szkołę:
• III m. – dziewczyny;
• V m. – chłopcy

Gminne IMS w indywidualnym tenisie stołowym
W sobotę 30 listopada 2013r. odbyły się Gminne IMS w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody zorganizował
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zagorzynie. Do rywalizacji przystąpiło 28 zawodników z 8 szkół, w tym 3 z naszej szkoły.
W sobotę 11 I 2014r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych IMS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców,
w którym zajęli IV miejsce.

Gminne IMS w mini koszykówce
W sobotę 25 I 2014r. 12 dziewcząt i dwunastu chłopców wzięło udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce.
Nasi reprezentanci zdobyli następujące miejsca:
• III m. – dziewczyny
• IV m. – chłopcy

Gminne IMS w mini piłce siatkowej
W sobotę 1 III 2014r. wzięliśmy udział w Gminnych IMS w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Naszą szkołę reprezentowało 9 chłopców i 9 dziewczynek. Zdobyliśmy:
• II m. – w kategorii dziewcząt,
• III m. – w kategorii chłopców.


Gminne IMS w mini piłce ręcznej
W sobotę 22 III 2014r. wzięliśmy udział w Gminnych IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.
Naszą szkołę reprezentowało 14 dziewcząt i 14 chłopców. Zdobyliśmy:
• I m. – w kategorii dziewcząt
• III m. – w kategorii chłopców.

Zespół dziewcząt weźmie udział w zawodach  międzygminnych  organizowanych przez naszą szkołę.

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe
Dnia 24.09 2013r. odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe w Maszkowicach.
Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów: 9 dziewczynek i 8 chłopców. Miejsca premiowane awansem na
zawody powiatowe wywalczyli:

▪ w kategorii dziewcząt uczennica klasy V Anna Sopata - II miejsce

▪ w kategorii chłopców uczniowie klasy IV:

Rafał Sopata – III miejsce
 Mateusz Tomasiak – IV miejsce
 Rafał Wyrostek – V miejsce.

Uczestnictwo w IV Turnieju Orlika o puchar Premiera D. Tuska.
Wzięliśmy udział zarówno w kategorii dziewcząt, jak i w kategorii chłopców. W eliminacjach gminnych zajęliśmy:
• I m. - w kategorii dziewcząt,
• I m. - w kategorii chłopców
i zakwalifikowaliśmy się do etapu wojewódzkiego.
W etapie wojewódzkim zdobyliśmy;
• III m. – w kategorii dziewcząt;
• IV m. – w kategorii chłopców.



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




Rok szkolny 2012/13


Gminne indywidualne biegi przełajowe - Jazowsko 19.09.2012 r
Zdobyte miejsca:

DZIEWCZYNKI KLASA IV
3m.  Anna Sopata  
9m.  Angelika Tomasiak  

DZIEWCZYNKI KLASA V
8m.  Łucja Owsianka  
14m.  Kinga Plata  
16
m.  Justyna Job  

CHŁOPCY KLASA IV
3m.  Dominik Sopata  
6m.  Andrzej Klimek  
10
m.  Wojciech Kluska  

CHŁOPCY KLASA VI
13m.  Mateusz Owsianka  
16m.  Grzegorz Walkowski
21
m.  Zenon Tokarczyk


Anna Sopata kl. IV - III m. awans na zawody powiatowe
Dominik Sopata kl. IV - III m. awans na zawody powiatowe
Andrzej Klimek kl. IV - VI m. awans na zawody powiatowe.


Gminne zawody w Halowej Piłce Nożnej

Zawody odbyły się 13.10.2012 na Hali Widowiskowo-Sportowej W Łącku.
Do udziału w zawodach przystąpiło po 6 drużyn z terenu naszej gminy, zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Po losowaniu drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 3 zespoły. W grupach system gry „każdy z każdym”. Faza półfinałowa 1A-2B i 1B-2A.

Halowa piłka nożna dziewcząt  Obidza - Łącko 13.10.20212 r - miejsce III

Halowa piłka nożna chłopców Obidza - Łącko 13.10.20212 r - miejsce IV


Gminne  zawody w Mini Piłce Siatkowej

Zawody zostały rozegrane dnia 01.12.2012 na hali widowiskowo sportowej w Łącku, gdzie mecze były rozgrywane równolegle na 3 boiskach. Do boju o mistrzostwo gminy przystąpiło po 5 drużyn zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. System gry „każdy z każdym”. Przepisy gry zgodne z regulaminem szczegółowym zawodów Szkół Podstawowych.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:  
4 miejsce  – 2 wygrane mecze


KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:
4. miejsce – 1 wygrany mecz

Gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej

Mistrzostwa Gminy odbyły się dnia 12.01.2013 na hali widowiskowo-sportowej  w Łącku.
Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt.
System gry „każdy z każdym”. Czas gry 2x7min.
Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców - IV miejsce SP. Obidza

Klasyfikacja końcowa turnieju
dziewcząt: III miejsce
Król strzelców: Sara Obrzud kl. VI - 11 bramek


Gminne zawody w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Zawody odbyły się dnia 05.01.2013 na sali gimnastycznej w Zagorzynie.
Do rywalizacji przystąpiło 24 zawodników i 22 zawodniczki z terenu gminy.
Do zawodów międzygminnych awansowała najlepsza szóstka zawodników i zawodniczek.
Po zaciętych pojedynkach do kolejnego etapu awansowali:
W kategorii dziewcząt:
Obrzud Sara - VI miejsce

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej
Zawody odbyły się dnia 16.02.2013r. W klasyfikacji końcowej turnieju dziewczęta zajęły IV miejsce.
Zdjęcia z zawodów prezentujemy w galerii.


Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!





Więcej informacji na temat zawodów sportowych organizowanych dla uczniów
szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Łąco
tutaj

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego